فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

طرز تهیه ماکارونی با آب سبزیجات و صدف

طرز تهیه ماکارونی با آب سبزیجات و صدف

مواد لازم ماکارونی با آب سبزیجات و صدف :

 

مواد لازم

اندازه

مقدار / کالری

کره

55 گرم

100 گرم / 737 کالری

روغن زیتون

2 قاشق غذاخوری

100 گرم / 900 کالری

پیاز

2 عدد (خرد شده)

100 گرم / 5 کالری

سیر

6 حبه (له شده)

100 گرم / 120 کالری

گوجه فرنگی

2 عدد (بدون هسته و خرد شده)

100 گرم / 15 کالری

سرکه

3 فنجان

100 گرم / 22 کالری

آب

1 فنجان (یا بیشتر)

100 گرم / 0 کالری

صدف

1 کیلو و 350 گرم صدف یا حلزون خوراکی

100 گرم / 65 کالری

ریحان

1/3 فنجان (خرد شده)

100 گرم / 40 کالری

جعفری

1/4 فنجان (خرد شده)

100 گرم / 25 کالری

پونه کوهی

1/4 فنجان (خرد شده)

100 گرم / 66 کالری

فلفل قرمز

به مقدار لازم

100 گرم / 22 کالری

فتوچینی

225 گرم

نامشخص

نمک

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

فلفل سیاه

به مقدار لازم

100 گرم / 0 کالری

 

 

طرز تهیه ماکارونی با آب سبزیجات و صدف :

*.  کره آب شده را با روغن زیتون با درجه حرارت ملایم در یک قابلمه گرم کنید. پیاز را اضافه کنید و به مدت 5 دقیقه تفت دهید تا نرم شود. سپس سیر را اضافه کنید و به مدت 1 دقیقه هم بزنید.

*. بعد گوجه را اضافه کرده، به مدت 2 دقیقه هم بزنید تا گوجه ها شروع به نرم شدن بکنند.سرکه را همراه آب به آن اضافه کنید و به جوش آورید. سپس درجه حرارت را کم کنید، درب قابلمه را بگذارید و اجازه دهید.

*. به مدت 20 دقیقه آرام بجوشد تا طعم ها با هم مخلوط شوند.سپس صدف ها را اضافه کنید درب آن را بگذارید تا به مدت 3 الی 5 دقیقه بجوشد و صدف ها باز شوند.(صدف هایی که باز نشدند را کنار بگذارید.

*. مخلوط صدفها و سبزیجات را به یک کاسه بزرگ انتقال دهید و روی آن با فویل بپوشانید تا گرم بماند. البته آب سبزیجات رو در قابلمه نگه دارید.ریحان، جعفری، پونه کوهی و فلفل قرمز را به آب سبزیجات درون قابلمه اضافه کنید.

*. فتوچینی را به آب سبزیجات اضافه کنید بگذارید بجوشد تا تقریبا نرم شود.صدفها و سبزیجات را به قابلمه برگردانید و درب آن را بگذارید تا به مدت سه دقیقه آرام بجوشد و صدفها گرم شوند و پاستا نرم تر شود.

*. و در آخر نمک و فلفل سیاه را به آن اضافه کنید تا خوش طعم تر شود.پاستا ها و مخلوط صدف را به یک بشقاب کم عمق تر انتقال دهید آماده سرو است.

 

خواص ریحان :

سلامت استخوان و بافت همبند

*. ماده اوژنول روغن های فرار ریحان موضوع مطالعات گسترده بوده است. چون این ماده می تواند جلوی فعالیت آنزیمی بنام سایکلواکسیژناز در بدن را بگیرد. بسیاری از داروهای ضد التهابی از قبیل آسپرین و ایپوبروفن، جلوی فعالیت چنین آنزیمی را می گیرند.

*. این اثر مهارکنندگی اوژنول در ریحان، به آن خاصیت ضدالتهابی می دهد و می تواند نقش اساسی در درمان داشته و انسان را از درد ناشی از بیماریهای التهابی مثل روماتیسم مفصلی مصون نگهدارد.