فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

دسته های غذاهای دریایی


ماهی

ماهی

یکی از مشکلات مصرف کم ماهی در کشور ما ، علی رغم داشتن خواص تغذیه ای بالا وتوصیه متخصصین و پزشکان ، عدم آشنایی به انواع خوراکهای متنوعی است که می توان با استفاده از ماهی ، اقدام به تهیه آنها نمود. این قسمت حاوی تعدادی زیادی دستور العمل آشپزی است که به شکل روزانه توسط تیم متخصص آنلاین ماهی افزایش داده می شود.

ادامه مطلب

میگو

میگو

میگو از غذاهای دریایی بسیار مغذی می باشد که با داشتن مقدار قابل توجهی املاح ضروری ، به خصوص آهن و فسفر برای کودکان در حال رشد و زنان باردار بسیار مفید است. میگوها در کل دارای چربی کمی می باشند.میگو در بالا بردن مقاوت بدن ، بهبود التهاب ها، بیماریهای قلبی ومبارزه با سرطان کمک فعالانه ای دارد. در این قسمت ، با نحوه طبخ انواع خوراکهای متنوع و خوشمزه میگو آشنا خواهید شد . ،

ادامه مطلب

صدف

صدف

در صدفهای خوراکی هیچ اسید چرب ترانسی وجود ندارد و دارای میزان زیادی امگا 3 و امگا 6 هستند ، که در درمان بیماریهای قلبی ، عروقی ، سرطان و ورم مفاصل کاربرد دارند. منبع بسیار غنی از ویتامین های ضروری بدن نظیر ویتامین B12 ، B6، B3، B2 ،B1، A، C ،D می باشند. با مصرف صدفهای خوراکی میزان کالری کمی وارد بدن می شود و سرشار از مواد معدنی کلسیم ، فسفر ، منگنز ، آهن و ... هستند . در بعضی از افراد حساسیت به صدف وجود دارد که این یک حساسیت مادام العمر است و می بایست از قرار گرفتن در محلی که صدف بخار پز می شود یا صدف را آماده می کنند ، اجتناب نمایند.دراین قسمت با نحوه و دستورالعمل تهیه خوراک های صدف آشنا می شوید :

ادامه مطلب

کالاماری

کالاماری

کالاماری یا ماهی مرکب یکی از ماهیان بی مهره خلیج فارس می باشد که هر ساله صدها تن از این ماهی ارزشمند توسط صیادان ، صید و بعد از عمل آوری به صورت کامل یا فیله شده به کشورهای دور یا نزدیک صادر می شود . رنگ آن سفید و قوام اسفنجی دارد . طبع بسیار گرمی دارد و بر روی فعالیتهای کبد ، کلیه و کانال گوارشی موثر است .باعث تنظیم کارکرد کبد و کلیه می شود و تولید اسید معده را کاهش می دهد.در این بخش با نحوه طبخ آن آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب

لابستر

لابستر

پوست لابستر یه رنگ نیلی و سبز تیره است ولی زمانی که در آب جوش می جوشد ، به رنگ حنایی تند در می آید . لابسترها معمولاً به تنهایی زندگی می‌کنند و در شکاف‌ها و سوراخ‌های زیر تخته‌سنگ‌ها پنهان می‌شوند. دارای ویتامین های C- B12-B6-D می باشند. روش های زیادی برای پختن لابستر وجود دارد، ولی به همان تعداد ، روش هم برای خوردنش وجود دارد. آب پز کردن راحت ترین روش پخت لابستر است، ولی بخارپز کردن نیز بسیار رایج است . در اینجا با نحوه طبخ لابستر آشنا خواهید شد :

ادامه مطلب

خوراکهای فرنگی دریایی

خوراکهای فرنگی دریایی

با آنلاین ماهی به دنیای بسیار خوشمزه ، خوش طعم و رنگ غذاهای فرنگی آبزیان دریایی وارد شوید و با یاد گیری و تهیه این خوراکها ، جشن ها و مهمانی هایتان را برای مهمانها و خودتان خاطره انگیز نمایید. این قسمت شامل تعداد زیادی از دستورالعمل های خوراکهای فرنگی دریایی می باشد که به صورت هفتگی توسط تیم متخصص آنلاین ماهی افزایش داده می شود :

ادامه مطلب

 سرآشپزهای متخصص و حرفه ای  خوراک های دریایی

سرآشپزهای متخصص و حرفه ای خوراک های دریایی

این قسمت ، کاملا بی نظیر و انحصاریه آنلاین ماهی است.. ما دارای تیمی متخصص ، ازحرفه ای ها و سرآشپزهای خوراکهای دریایی شاغل در رستورانها و هتلهای لوکس می باشیم. بر آنیم تا ضمن معرفی این عزیزان ، تجربیات گرانبها و ارزشمند شان را به اشتراک گذاشته و گامی بسیار بلند و تازه را در عرصه آشنایی با خوراکهای دریایی برداریم. داشتن چنین کلکسیون ارزشمند و بی نظیری و ارائه رایگان آن به شما عزیزان ، افتخارماست.

ادامه مطلب