فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

هدف باشگاه

از جمله ويژگي‌هاي ماهي، تنوع بسيار زياد آن به خصوص در ميان آبزيان جنوب كشوراست.اين تنوع نه تنها از حيث ظاهر بلكه از نظر طعم، مزه، ارزش اقتصادي و قيمت نيز به چشم مي‌خورد و به مصرف‌كننده اين امكان را مي‌دهد كه براساس توان اقتصادي، نوع ذائقه و سليقه و كاربرد و مصرف مورد نظر آبزي را انتخاب كنند اين ميزان تنوع در مورد گوشت دام و طيور در عمل وجود ندارد.

در گزارش ديگر كه سازمان جهاني بهداشت ( WHO ) منتشر كرده است مردم مجارستان، بلغارستان و اتريش كم‌ترين ميزان مصرف را داشته‌اند و ژاپن، پرتغال، هنگ‌كنگ، كره و نروژ بيشترين مصرف سرانه ماهي را داشته‌اند و آمريكا و كانادا، ايتاليا و استراليا و سوئد در بين اين دو گروه قرار داشتند.

طبق بررسي‌هاي بعمل آمده سرانه مصرف ماهي در ایران حدود 7.7 كيلوگرم مي‌باشد مقايسه‌ سرانه مصرف ماهي درايران و چند كشور جهان

نام كشور ميزان مصرف سرانه (كيلوگرم) توليد آبزيان (تن)
معدل جهانی 16/4 94/133/000
اسپانیا 43 1/630/120
چین 25/70 48/000/000
ژاپن 66 8/394/915
ایران 7/7 441/836
معدل کشورهای پیشرفته 23/5 20/306/139

توجه به اهمیت مصرف آبزیان در افزایش سطح سلامت جامعه و پایین بودن سرانه مصرف ماهی و میگو در ایران ، با کمی تحقیق می توان فهمید که یکی از دلایل عمده آن ، عدم آشنایی مردم با انواع روشها و متدهای طبخ آبزیان و تهیه غداهای دریایی متنوع از آبزیان دریایی می باشد. بنابراین آنلاین ماهی در این باشگاه ، هدف خود را افزایش سطح آگاهی و دانش کلیه افراد علاقه مند به آشپزی دریایی نسبت به انواع و تنوع غذاهای دریایی ، قرار داده است و در این راستا از تمام تلاش خود و همکاری مخاطبان بسیار عزیزش نهایت بهره و استفاده را خواهد برد .