فروش ماهی- فروش آنلاین ماهی
فروشگاه آنلاین ماهی - فروشگاه آنلاین ماهی و میگو
فروش میگو - فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین ماهی در تهران فروش آنلاین ماهیو فروش آنلاین ماهی تازهو فروش میگو تازهمی توانید تنوع زیادی از ماهی ، میگو و سایر محصولات تازه دریایی را پیش رو داشته و انتخاب نمایید

فروش آنلاین ماهی تازه در تهران ماهی آنلاین و خرید ماهی تازه و فروش ماهی و خرید میگو تازه در تمام فصول سال و بصورت شبانه روزی . آنلاین ماهی با برخورداری از کادری قوی و با تجربه چندین ساله در امور شیلات و باارائه خدمات فروش آنلاین ماهی، فروش میگو تازه، فروش ماهی و فروش ماهی تازه می پردازد.

در پایین برخی از خدمات آنلاین ماهی پرداخته شده است.

فروش ماهی

فروش ماهی در تهران از جمله خدمات آنلاین ماهی در به صورت فروشگاه اینترنتی ماهی است. برای فروش ماهی در تهران ، شما ابتدا ماهی تازه مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلانی ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه آنلاین ماهی

فروشگاه آنلاین ماهی در کشور یکی از مهمترین خدمات آنلاین ماهی است. برای فروشگاه آنلاین ماهی کافی است شما ابتدا محصول مورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت انتخاب نمایید سپس جهت خرید آنلاین ماهی و میگو کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

فروش آنلاین میگو

فروش آنلاین میگو از مهمترین خدمات ما به حسابمیاید. برای فروش آنلاین میگو کافی است شما ابتدا میگومورد نظر خود را بر اساس تصاویر موجود در سایت، قسمت آنلاین میگو انتخاب نمایید سپس جهت خرید میگوی تازه خود کافی است با شماره های موجود در سایت و یا از پرداخت آنلاین خرید کنید

فروش میگو

یکی دیگر از خدمات ما در گروه آنلاین ماهی فروش میگو است. خانه داران ، رستوران دار ها و خریداران عزیز جهت فروش میگو کافی است از طریق سایت ما و قسمت فروش میگوی تازه، میگوی مورد نظر خود را ابتدا انتخاب نمایند و سپس با شماره های موجود در سایت و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را جهت خرید برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.یا از طریق درگاه بانکی خرید آنلاین داشته باشید.

درج تبلیغات در آنلاین ماهی

تبلیغ در وب سایت جامع آنلاین ماهی

پورتال آنلاین ماهی با داشتن مجموعه های متنوع در زمینه های مختلف غذاهای دریایی (seafood) پورتالی پر مخاطب و محبوب برای کاربران فارسی زبان می باشد .

آنلاین ماهی طیف وسیعی از کاربران اینترنت را به خود اختصاص داده و با ویژگی های ذیل مکانی بسیار مناسب جهت تبلیغات موثر می باشد.

به طور میانگین روزانه بیش از هزار نفراز علاقه مندان غذاهای دریایی تبلیغ شما را خواهند دید.

تبلیغ شما به طور میانگین روزانه بیش از هزار بار نمایش داده می شود.

حدود % 90 کاربران ، از ایران هستند و مشتریان بالقوه محصولات شما محسوب میشوند. سرعت مناسب بارگذاری صفحات آنلاین ماهی باعث نمایش سریعتر و موثرتر تبلیغ شما خواهد شد.

روزانه کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که هر روز مشتریان جدیدی را جذب نمایید.

محتوای سایت از نظرکاربران ارزشمند و کاربردی است همچنین هیچ یک از بازدیدها از طریق ارسال ایمیل نمی باشد و این ویژگی به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را در محلی امن و مورد اعتماد مشتریان عرضه نمایید.

تعداد جایگاههای تبلیغاتی در هر بسته محدود می باشد و تبلیغ شما به خوبی توسط کاربران دیده می شود.

بسته های متنوع تخفیف

استفاده از مشاوره بازاریابی رایگان ، در تمام ساعات روز

...

ضمن اینکه گشت و گذاری کوتاه در سایت خود گویای مطلب خواهد بود.

تبلیغ در اینترنت

با توسعه فناوريهاي مبتني بر وب ، دنياي کسب و کار به شدت دچار تغيير و تحول گردیده است . اینترنت به عنوان رسانه ای نوین در امر تبلیغات ، ویژگی های منحصر بفردی را داراست و بستر مناسبی را برای تبلیغات موثر فراهم آورده است.

برخی از مزایای تبلیغ در اینترنت

ارتباط دوطرفه و تعاملي بين تبليغ کننده و مخاطب.

دسترسي شبانه روزي و بدون محدودیت زمانی به تبلیغات

تبلیغ بدون محدودیت جغرافیایی

اطلاع رساني گسترده و سريع به مخاطبين

اندازه گيري و ردیابی اثر تبليغات

هزینه بسیار کمتر نسبت به دیگر رسانه ها

روند رو به رشد کاربران این رسانه

قابليت فروش محصولات و ارائه خدمات

هدف قرار دادن مشتریان بالقوه خود با حداقل اتلاف پوششي شبکه

انجام تبلیغات در این باشگاه onlinemahi seafood club) (درحوزه های مختلف و متنوعی از قبیل آموزشگاههای آشپزی غذاهای دریایی ، سرآشپزهای متخصص غذاهای دریایی و رستورانهای غذاهای دریایی و ....امکان پذیرمی باشد .

به هر کدام از گروههای فوق الذکر جهت تبلیغ ، یک صفحه ویژه اختصاص داده می شود تا تمام افراد و مشاغلی که عضو باشگاه می شوند ، بتواند به بهترین نحو ، در محیطی کاملا اختصاصی و هدفمند ، خودشان و حرفه شان را معرفی و تبلیغ نمایند .

بدین منظور کسانی که مایل به انجام تبلیغ می باشند ، می بایست پس از ورود به قسمت تبلیغات باشگاه ، ابتدا اقدام به ثبت نام نموده و سپس اقدام به تکمیل فرمهای موجود نمایند.

سپس با همکاران ما تماس گرفته و مابقی مراحل تایید و واریز وجه را به انجام رسانند.لازم به ذکر می باشد که تعرفه هر تبلیغ جهت یک ماه مبلغ 150/000 تومان می باشد.( هر تبلیغ در یک پیج اختصاصی )

جهت هر گونه سئوال و مشکلی با شماره 09018011719 تماس حاصل نمائید .

قوانین

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در زمان نمایش اگهی در سایت آنلاین ماهی ، اگر تغییری در ماهیت سایت آگهی دهنده بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در آنلاین ماهی باشد ایجاد شود ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت آنلاین ماهی هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

از درج آگهی شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی معذور می باشیم.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد.

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

درج تبلیغات در آنلاین ماهی